UPOZORNENIE  !!!

Každý (!) hráč, ktorý sa zúčastňuje tréningového procesu v klube ŠBK GALAXY Košice v sezóne 2021/2022, najmä chlapci, ktorí budú v sezóne 2021/2022 súčasťou súťaží SBA (Slovenská basketbalová asociácia) – teda roč. 2008, 2009, 2010, 2011 a 2012 – sú povinní predložiť potvrdenie o „zdravotnej spôsobilosti pre šport“.

Potvrdenie nájdete : TU !


Rozdelenie tréningového procesu na sezónu 2021/2022 :

Rozdelenie tréningov pre jednotlivé tréningové skupiny – spoločný rozvrh – TU!

Kategória – U14 (roč. 2008) – TU!

Kategória – U13 (roč. 2009)TU!

Kategória – U12 (roč. 2010)TU!

Kategória – U11 (roč. 2011) – „orange“ – TU!

  • Zoznam hráčov U11 – „orange“ – TU!

Kategória – U10 (roč. 2012) – „yellow“ – TU!

  • Zoznam hráčov U10 – „yellow“ – TU!

Ročník 2013

Pondelok

16:30 – 18:00 – ZŠ Maurerova, MT – pohybová príprava s 2012 ( IBA „!“ – Lumczer, Matoš, Olejník, Kuruc, Valach)

Utorok

14:00 – 15:00 – ZŠ Maurerova, VT ( Kiraľvarga, Kišš, Krajňák, Lech, Radič, Rakuščinec, Varga D., Varga O. )

16:30 – 18:00 – ZŠ Maurerova, MT ( IBA „!“ – Lumczer, Matoš, Olejník, Kuruc )

16:30 – 18:00 – ZŠ Maurerova, VT – tréning s 2012 ( IBA „!“ – Valach )

Štvrtok

16:30 – 18:00 – ZŠ Maurerova, VT ( Kiraľvarga, Kišš, Krajňák, Kuruc, Lech, Lumczer, Matoš, Olejník, Radič, Rakuščinec, Varga D., Varga O. )

Piatok

16:30 – 18:00 – ZŠ Maurerova, VT – tréning s 2012 ( IBA „!“ – Valach )

Ročník 2014

Pondelok

16:30 – 18:00 – ZŠ Maurerova, MT – pohybová príprava s 2012 ( IBA „!“ – Nohaj A.)

Utorok

14:00 – 15:00 – ZŠ Maurerova, VT – druháci ( Grosoš F., Halža, Jurík, Karafa, Oravec, Varga Š., Višňovský )

16:30 – 18:00 – ZŠ Maurerova, MT – tréning s 2013 ( IBA „!“ – Nohaj A. )

Streda

14:00 – 15:00 – ZŠ Maurerova, MT – prváci ( Cocuľák, Dávid, Kopkáš, Kvočák, Sabolčák, Silva, Wiravec M., Wiravec O. )

Štvrtok

14:00 – 15:00 – ZŠ Maurerova, VT – druháci ( Halža, Jurík, Karafa, Oravec, Varga Š., Višňovský ) + prváci ( IBA „!“ Cocuľák, Kopkáš, Wiravec M. )

14:00 – 15:00 – ZŠ Maurerova, MT – prváci ( Dávid, Kvočák, Sabolčák, Silva, Wiravec O. )

16:30 – 18:00 – ZŠ Maurerova, VT – tréning s 2013 ( IBA „!“ Grosoš F., Nohaj A. )

Ročník 2015

Streda

14:00 – 15:00 – ZŠ Maurerova, MT – prváci (Bačar, Bariak, Juraševský, Luterán, Muller, Olajoš M., Sloboda, Ťuch)

Štvrtok

14:00 – 15:00 – ZŠ Maurerova, VT – tréning s druhákmi ( Bačar, Olajoš M., Sloboda )

14:00 – 15:00 – ZŠ Maurerova, MT – prváci ( Bariak, Juraševský, Luterán, Muller, Ťuch )

Vysvetlivky : VT – veľká telocvičňa, MT – malá telocvičňa


ZŠ Krosnianska 2 (1. a 2. ročník)

Str:        15:00 – 16:00

Pia:        14:00 – 15:00


ZŠ Krosnianska 4 – CVČ pri ZŠ

Str:        14:00 – 15:00

Pia:        15:00 – 16:00


ZŠ Fábryho 44

PO:        15:00 – 16:00